Uroczy hotel w górach z roletami

Natasza zakochała się w Górach Świętokrzyskich od pierwszego wejrzenia. Te niewysokie góry nie mogły pod wieloma względami konkurować z bardziej popularnymi Tatrami czy Karkonoszami ale miały niezwykły, unikalny klimat.

Rolety ładnie wykonane

roletyKiedy Natasza odwiedziła je po raz pierwszy zamarzyła aby osiedlić się tu na zawsze. Jako że studiowała hotelarstwo zaraz zaczęła rozmyślać w jaki sposób mogłaby wykorzystać swoje wykształcenie aby się tu dostać. Początkowo szukała pracy w lokalnych hotelach i ośrodkach wczasowych. Kiedy to jednak nie przyniosło oczekiwanych efektów zaczęła szukać już jakiejkolwiek pracy. W końcu wpadła na pomysł, że mogłaby otworzyć swój własny hotelik w Górach Świętokrzyskich. Sprzedała swoje mieszkanie w Szczecinie i kupiła w Chęcinach stary opuszczony budynek szkolny. Przez ponad rok go remontowała. Do zrobienia było dosłownie wszystko. Sale klasowe zamieniła na śliczne pokoiki. Ciasne korytarze wizualnie poszerzyła przy pomocy fototapet. Na wszystkich oknach wisiały kolorowe plisy a ze Szczecina ściągnęła specjalne rolety zewnętrzne. Nie znała tutaj nikogo, nie wiedziała, czy spotka się z życzliwością mieszkańców czy wręcz przeciwnie. Nie chciała ryzykować, uznała, że ładnie wykonane rolety dobrze będą pasowały do surowego wyglądu starej szkoły. Hotel był naprawdę spory, Natasza martwiła się nawet, że za duży jak na lokalne potrzeby turystyczne. Postanowiła więc adresować swoją ofertę w pierwszej kolejności do grup zorganizowanych. To był dobry pomysł. Hotel bardzo się podobał przebywającym w tych rejonach wycieczkom klasowym.

Wieść między szkołami szybko się niosła i w niedługim czasie hotel Nataszy stał się obowiązkowym punktem wszystkich wycieczek szkolnych w Górach Świętokrzyskich.