Rurkowe grzałki

Specjalizujemy się w wykonywaniu m.in. rurkowych grzałek. Nasza oferta jest bardzo bogata i urozmaicona. Można je stosować np. do rozmrażania, ogrzewania powietrza, do przepływowych ogrzewaczy, do pracy w różnych cieczach, do pracy w aluminiowym profilu, do generatorów pary wodnej oraz do zapalarek. Bogata i stale rozwijana oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

grzałkiGrzałki przeznaczone do pracy w aluminium charakteryzują się przede wszystkim do bezgłośnym działaniem, idealną wydajnością oraz wyśmienitą pracą. Zostały one zaprojektowane w sposób pozwalający na skuteczne przezwyciężanie wszelkich trudności, które związane są z klasycznymi systemami ogrzewania. Odpowiednia technologia zapewnia jednolite oraz szybkie grzanie wzdłuż całego aluminiowego profilu. Jest to możliwe dzięki prawidłowemu wykorzystaniu perfekcyjnych termoprzewodzących właściwości, jakie posiada aluminium. Dzięki dużej płaszczyźnie radiatora możliwe staje się również maksymalnie krótkie przeniesienie do otoczenia temperatury z grzałki.

Taki typ grzalki można z powodzeniem stosować w grzejnikach elektrycznych, kolektorach, ogrzewaniu wagonów, dachu wewnątrz budynku oraz mieszkań. W naszej ofercie znajdują się standardowe elementy grzejne. Większość jednak produkowanych jest przez nas na indywidualne życzenia, preferencje, wymagania oraz upodobania danego klienta. Zwracamy również uwagę na ciągły rozwój technologii, która będzie uwzględniała indywidualne życzenia klientów.

Z kolei grzałki zalane aluminium można stosować zarówno do pośredniego, jak i bezpośredniego ogrzewania. Pośrednio ogrzewa się m.in. płyny zawarte w zbiornikach. Z kolei bezpośrednio można ogrzewać grzejniki olejowe. Dzięki zalaniu grzałek rurkowych aluminium skutecznie zwiększa płaszczyznę, która emituje ciepło oraz pozwala na dopasowanie elementów do rozmaitych zastosowań. Można je z powodzeniem stosować do podgrzewania olejowej miski, w ogrzewaczach wody, rezystorach, płytach grzejnych, do ogrzewania oleju oraz powietrza.