Równiarki od CASE

CASE to firma popularna w branży maszyn budowlanych. Na swoją pozycję jednak zasłużyła, ponieważ oferowane przez nią maszyny charakteryzuje najwyższa jakość wykonania. Przyjrzyjmy się chociażby takim równiarkom od CASE. Chwalą je przede wszystkim operatorzy, ponieważ kabina została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić zarówno komfortową, jak i wydajną pracę.

Równiarki zapewniające bezpieczeństwo

równiarki CASEZatem jeśli chodzi o samego operatora, to ma on do dyspozycji ogrzewany fotel z amortyzacją pneumatyczną, to zapewnia mu bowiem wygodną pracę. Równocześnie producent zadbał o dobrą widoczność z równiarki CASE, ponieważ szyby z przodu i po bokach są szerokie i operator może dobrze obserwować to, co dzieje się na zewnątrz, nawet jeśli pracuje na siedząco – cały czas doskonale widzi lemiesz, także wtedy, gdy zostaje on wychylony maksymalnie. CASE zadbał też o bezpieczeństwo operatora, dlatego równiarka posiada kamerę cofania, która daje idealny widok tego, co dzieje się z tyłu. Podczas jazdy wstecz operator nie musi zatem obracać się. Warto wspomnieć jeszcze o tym, że kabina została wagowo dobrana w taki sposób, aby zwiększała trakcję maszyny. Równiarki posiadają kabiny niskoprofilowe, co wpływa na zmniejszenie wysokości maszyny, aż o 18 centymetrów. Ma to znaczenie dla transportu maszyny – dzięki temu jest on o wiele prostszy.

równiarki CASECASE mówiąc o swoich równiarkach, zwraca uwagę na to, iż jest to tak naprawdę maszyna uniwersalna, ponieważ może być wyposażona w przeróżny osprzęt, dzięki czemu zmienia swoje zastosowanie. Może rozpulchniać zbity grunt, poziomować i rozkładać materiał, i wiele, wiele innych. Z pewnością jeżeli poszukujemy maszyny budowlanej, która przyda nam się w wielu różnych zastosowaniach, taka równiarka CASE będzie dobrym wyborem, którego nie pożałujemy. Wśród zalet można wymienić także fakt, iż konserwacja maszyny jest łatwa i wyjątkowo bezpieczna. Punkty serwisowe do kontroli zostały umieszczone w konstrukcji w taki sposób, aby dostęp do nich był bezproblemowy. Dzięki temu serwis jest zawsze przeprowadzany szybko oraz sprawnie. Zwolennicy ekologii ucieszą się zaś pewnie z tego, że równiarki CASE charakteryzują się niską emisją spalin, co zostało uzyskane za sprawą specjalnej technologii Hi-ESCR z Ad-Blue, która została opatentowana przez CASE. Ma to również wpływ na obniżenie zużycia paliwa.

Podsumowując, równiarki od firmy CASE posiadają naprawdę dużo zalet i to właśnie te zalety pracują na tak dobrą opinię o producencie. Bez wątpienia takie równiarki są niemal niezawodne i doskonale nadają się nawet do wielogodzinnej pracy.