Oddychać pełną piersią!

rekuperacja„Dla przeciętnego człowieka słowo „”rekuperator””, brzmi co najmniej oryginalnie. Klimatyzator – to już co innego.

Wszyscy wiedzą, że chłodzi, bądź ogrzewa powietrze! I rzeczywiście – rekuperator nie jest dokładnie tym samym, co klimatyzator. Rekuperacja ma ogromną przewagę nad standardowymi klimatyzatorami, ponieważ oprócz regulacji temperatury powietrza – odzyskuje ciepło i oczyszcza powietrze.
Rekuperatory, czyli wentylatory mechaniczne, pozwalają na duże oszczędności ekonomiczne ze względu na odzysk ciepłego powietrza. Dbają też o komfort mieszkańców/ pracowników. A co ważne – przedłużają żywotność budynków, bowiem nie ma mowy o pleśni i zawilgoceniach. Ponieważ mamy już dzisiaj prawie nieograniczone możliwości w wyborze rekuperatorów, zapewniających nam komfort i bezpieczeństwo funkcjonowania w danym pomieszczeniu, tylko od naszej wyobraźni i potrzeb zależy, jakie wentylatory sobie zamontujemy. Montaż rekuperatorów jest stosunkowo prosty, możemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania. Istnieją rekuperatory ścienne, kolumnowe, sufitowo- ścienne, przenośne. Ich montaż jest łatwy, cichy i nie zakłóca normalnego funkcjonowania pomieszczenia czy budynku. Zapewniamy najwyższy standard usług, najbardziej wykwalifikowane załogi, najlepsze materiały oraz szeroko pojęte doradztwo w sprawie doboru właściwych dla danych pomieszczeń rekuperatorów! Nasze usługi są tanie i solidne, a przygotowanie merytoryczne – na najwyższym poziomie.

Zachęcamy zatem do wykorzystania naszej wiedzy i umiejętności i zapraszamy do montażu rekuperatorów ! Przyniosą one same korzyści użytkownikom, bowiem zapobiegną utracie ciepła, zapewnią pełny komfort oddychania najlepszym jakościowo powietrzem oraz przedłużą żywotność każdego budynku!!!”