Nowy sklep sprzedający fototapety na wymiar

Na rynku brakuje dobrego sklepu, w którym można by kupić dobrej jakości dekoracje ścienne, które nie byłyby oklepane i nudne. Otwarty w pierwszym kwartale tego roku sklep o wymownej nazwie „Weź se sam to naklej” wydaje się zapełniać tę niszę i pozwala każdemu poczuć się bohaterem w swoim domu.

Fototapety na wymiar to dobre rozwiazanie

fototapety na wymiarNowy sklep nastawiony jest na sprzedaż fototapet, naklejek i szablonów malarskich. W przeciwieństwie do wielu podobnych tworów, sklep „Weź se sam to naklej” posiada kilka linii tematycznych produktów, wśród których można znaleźć dekoracje o podobnym temacie, pozwalające na stworzenie w domu spójnej aranżacji wnętrza. Jest to rozwiązanie dość nowatorskie, ponieważ rynek przyzwyczaił nas, że musimy się nieźle naszukać, by znaleźć podobne, ale nie identyczne wzory. Dzięki zakupom w „Weź se sam to naklej” można znaleźć podobne naklejki dla ścianę do różnych pomieszczeń, przystosowane do różnych zadań. Na przykład naklejki dla dzieci będą bardziej kolorowe i bajkowe, podczas gdy naklejki do kuchni są laminowane, wzmacniane, tak aby posiadały maksymalną odporność na brud, tłuszcz i wilgoć, o które w kuchni nietrudno, a takie naklejki nadają się nawet na ścianę nad zlewem lub kuchenką. Można je z powodzeniem zastosować również w łazience. Dostępne są także różne typy fototapet. Nie tylko zwykłe, wielkoformatowe zdjęcia czy abstrakcyjne grafiki, ale także fototapety na wymiar, które przede wszystkim trafiają do kuchni, na przestrzeń między rzędami szafek. Dla osób, które chcą więcej się natrudzić, do kupienia są szablony malarskie, pozwalające na dużą liczbę wariacji na temat każdego wzoru. Jeśli komuś chce się więcej bawić pędzlami, rzecz jasna.

Dzięki nowemu sklepowi „Weź se sam to naklej” projektanci i dekoratorzy wnętrz oraz przeciętni zjadacze pizzy i schabowych z kapustą zyskali nowe źródło dekoracji. Sklep z całą pewnością będzie miał wielu klientów.