Jestem przedstawicielem handlowym i sprzedaję fototapety

Przez bardzo długi czas poszukiwałem pracy. Niestety stwierdziłem, że rynek jest bardzo trudny i trzeba się dostosować. Przeglądałem wszystkie możliwe oferty. W końcu zdecydowałem się na zostanie przedstawicielem handlowym.

Z moich obserwacji mogę stwierdzić, że coraz więcej ludzi kupuje fototapety

fototapetaW takiej kategorii znalazło się najwięcej ofert. Tam właśnie znalazłem zatrudnienie. Jedna z firm zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie odbyłem dwa dni próbne i podpisano ze mną stosowną umowę. Moje doświadczenie nie było zbyt wysokie. Na szczęście moja nowa pensja pozwalała mi na utrzymanie małej kawalerki. Moim zadaniem były fototapety do sypialni. Musiałem je rozprowadzać i zachęcać klientów do kupna. Połową mojego sukcesu była duża kultura osobista. W tej pracy szybko odkryłem, że ważne jest wyczucie sytuacji. Nie każdy potrafi sprzedać fototapety do kuchni. Zazwyczaj szukam klientów, którzy mają większe domu jednorodzinne oraz mieszkania. Z czasem dostałem zaproszenie na rozmowę z szefem. On powiedział mi, że mam bardzo dobre podejście do klientów i chce poszerzyć moje umiejętności. Tam wysłano mnie na specjalnie szkolenie. Całość trwała kilka dni. Tam bardziej doświadczeni nauczyciele pokazali mi nowe techniki. O nie których wcześniej nie miałem zielonego pojęcia. Dzięki temu wyjazdowi bardzo dużo się nauczyłem. Po powrocie czekały na mnie inne fototapety na ścianę. W pewnym miesiącu zyskałem rekordową liczbę nowych zainteresowanych. To pozwoliło mi uzyskać premię i zdobyć większe zaufanie szefa. Także zacząłem rozprowadzać fototapety 3d. One zawsze były mniej popularne i dużo ciężej można było je przekazać. Wtedy właśnie używałem nowo nabytych umiejętności.

Również nie które osoby wybierały fototapety na wymiar jako prezent. Nasze usługi były bardzo szerokie. Można było zamówić coś z indywidualnym obrazem. To czasami zachęcało najbardziej wybrednych klientów.