Drzwi z aluminium i szkła

Nowoczesna architektura to praktycznie nieograniczone możliwości. Korzystają z tego architekci, którzy tworzą wyjątkowe bryły architektoniczne, wykorzystując materiały takie jak stal i szkło, które najbardziej kojarzą nam się z nowoczesnością. Korzystają z tego także projektanci wnętrz, którzy bez problemu potrafią stworzyć nowoczesne wnętrze, idealnie komponujące się z zewnętrzną fasadą budynku.

Aluminiowo-szklane modele drzwi

drzwi aluminioweObok stali i szkła, wśród najczęściej wykorzystywanych współcześnie materiałów, wymienia się także aluminium. Oferty producentów obfitują w aluminiową stolarkę otworową, która wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także bardzo dobrymi parametrami technicznymi. To nie tylko okna oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, ale także atrakcyjne opcje w postaci drzwi karuzelowych, całoszklanych czy płaszczowych. Jeżeli to my jesteśmy inwestorem i stawiamy właśnie nowoczesny biurowiec, mamy w czym wybierać. Drzwi do kupienia w Katowicach z pewnością dobrze się sprawdzą w naszej inwestycji i pozwolą wykorzystać nowoczesne koncepcje projektowania wnętrz. Jeśli zależy nam nie tylko na estetyce, ale także na funkcjonalności, nowoczesne drzwi szklane będą najlepszym wyborem do biura, jak i do obiektów usługowych. Charakteryzuje je bowiem uniwersalność – dostępne są w wielu różnych wariantach, mogą być na przykład jedno- lub dwuskrzydłowe, otwierane automatycznie, wahadłowe czy przesuwane.

drzwi aluminioweBez problemu każdy klient znajdzie więc drzwi idealnie dopasowane do swoich potrzeb! A przy tym nie ma żadnych obaw, że takie drzwi mogłyby łatwo zostać uszkodzone. Cechują się one bowiem bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi – szkło jest specjalnie wzmocnione za pomocą hartowania, zaś specjalna metoda łączenia profili drzwiowych sprawia, że drzwi spełniają najwyższe standardy wytrzymałości. Sprawdzeni, renomowani producenci nie proponują nam w końcu byle czego, a solidne, stabilne konstrukcje, które mają dobrze pełnić swoją rolę przez naprawdę długie lata, będąc nie tylko odpornymi na uszkodzenia mechaniczne, ale także na czynniki atmosferyczne – dlatego też mogą być stosowane nie tylko wewnątrz budynku, ale także jako drzwi wejściowe.

Ponadto zastosowanie specjalnych systemów zabezpieczeń oraz bolców antywyważeniowych pozwala na zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jeśli nawet nasz budynek stanie się próbą sił dla włamywaczy, nie ma żadnych obaw, że drzwi nie podołają temu wyzwaniu. Możemy być pewni, że dzięki odpowiednim zabezpieczeniom, nie jest możliwe ich sforsowanie.